GTA 3
    O Grze GTA 3
    Teksty
    Cheater
    Download
    Galeria
   GTA Vice City
    O Vice City
    Artykuły
    Download
    Galeria VC
   Inne
    Czat
    Forum
    O mnie
    Reklama
   Linki
    eHumor
    Szkola.tk
    Strefa GSM
    Squarezone
    ChomStar
    Ems.Pl
|
       Gości On-Line: Wszystko o komórkach! Opisy , parametry , zdjęcia . Bramka SMS . Forum o komórkach.

Darmowe programy - katalog freewareFlash online games - sex flash - funny flash - popraw sobie humor


Bronie w VC cz.1

Wybierz stronę: [1] [2]Kastet
Po zebraniu zastępuje zwykłą pięść i wzmacnia siłę uderzenia. Nie można tego kupić, znajduje się w alejce za hotelem Ocean View, można także zabrać strażnikom z Malibu Club, oczywiście po ich zabiciu. Zaleca się posiadać przy sobie kastet, gdyż jest znacznie bezpieczniej.

Kij baseball'owy
Broń obecna była już w GTA III. Doskonale nadaje się do niszczenia samochodów, ale także bardzo skuteczna na ludzi. Można znaleźć za hotelem Ocean View lub kupując w sklepie Bunch of Tools w Washington Beach za 80 $, po wykonaniu misji "Riot".

Pałka policyjna
Zazwyczaj znajdywana w rękach stróżów prawa. Jednak po jej wytrąceniu role się zmieniają. Łatwo później kogoś sprowadzić do parteru. Do znalezienia w szatni na komisariacie policji w Washington Beach.

Piła łańcuchowa
To kolejne narzędzie, którego normalne zastosowanie nie znajduje odzwierciedlenia w Vice City. Jedno machnięcie tą piłą spowoduje natychmiastowy i bardzo widowiskowy zgon ludzi. Zakupić ją można w sklepie Screw This w Little Havana. Znaleźć można w łazience w apartamencie 3C na Ocean Beach lub w kryjówkach: Hyman Condo, Ocean View Hotel lub Vercetti Estate po zebraniu 20 paczek.

Tasak
Oczywiście służy do szeroko pojętego odcinania nóżek, rozcinania mięsa, łamania kości.. Niekoniecznie w podtekście kulinarnym. Do kupienia we wszystkich trzech sklepach za 50 $: Bunch of Tools (Washington Beach), Tool It Up (North Point Mall) Screw This (Little Havana). Znaleźć go można także tuż za pizzerią Well Stacked Pizza w Vice Point.

Śrubokręt
Teoretycznie do odkręcania/przykręcania śrubek. Narzędzie niewiadomego zastosowania bo nawet do zabijania za bardzo się nie nadaje. Do kupienia w każdym ze sklepów z narzędziami za 10 $ na terenie Vice City.

Młotek
Zwykły młotek. Przydatny do rozwalania drzwi w samochodach. Nabyć go można w sklepie z narzędziami za 20 $. Albo znaleźć na początku misji "Jury Fury".

Kij golfowy
Najwyższej klasy kije z tytanowych stopów dla śmietanki towarzyskiej, która do zabijania nie używa prostych kiji baseball'owych. Do znalezienia tylko na klubie golfowym na Leaf Links Island lub zawsze gdy wejdziesz do Caddy'ego.

Katana
Szlachetny, orientalny miecz samurajów, którym szybko zdejmiesz komuś problem z głowy (razem z głową oczywiście). Do kupienia w sklepie Tooled Up w North Point Mall po wykonaniu misji "The Chase" lub w Screw This na Little Havana za 300$. Znaleźć możesz ją także w Tarbush Café w lub w garażu przy siedzibie Diaza/Vercettiego.

Nóż
Krótki, wysokiej klasy nóż myśliwski. Nadaje się tylko, jeśli nie ma innych mocniejszych środków. Do kupienia w Tool It Up w North Point Mall oraz Screw This in Little Havana za 90$. A znaleźć go można w alejce na południowy-wschód od Pole Position Club.

Maczeta
W dżungli przydatna do ścinania wszelkiego typu lian, a w betonowej dżungli do wyrywania chwastów. Niewielki zasięg, ale szybkie działanie. Do kupienia w Bunch of Tools w Washington Beach za 100$ po ukończeniu misji Treacherous Swine. Do znalezienia także na jednym z końców mostu łączącego Starfish Island z pozostałymi wyspami.

Colt 45
Zwyczajny pistolet, nosi go nawet każdy policjant. Sporą zaletą jest jednak, że można iść podczas strzelania. Do kupienia w AmmuNation w Ocean Beach lub North Point Mall za 100$.

Python
Sześciostrzałowiec, wzorowany na Magnum .375. Aby strzelać musisz stać. Bardzo dobra broń - jeden strzał zabija. Do kupienia po wykonaniu misji 'Rub Out' w Ammu Nation w Downtown za 2000$. Znaleźć go można przy budynku w Little Haiti lub gdy zbierzesz 30 paczek.

Chrome Shotgun
Piękna broń dla kolekcjonerów, wzorowans na Remingtonie 870. Dobra na średni dystans. Do kupienia w AmmuNation w Ocean Beach po ukończeniu misji "Guardian Angels" za 500$. Do znalezienia na północy plaży, po wschodniej stronie Washington Mall lub po prostu: zawsze, gdy wsiądziesz do wozu policyjnego.

Stubby Shotgun
Piekielnie mocny shotgun, na średnie dystanse. Za to pocisk ma pięć torów lotu i można zabić naraz więcej celów. Jest też znacznie mocniejszy, bo już dwa strzały wysadzają samochód a jednym strzałem posyłamy przeciwnika do grobu. Można kupić go w Ammu-Nation w Vice Point za 600$. A znaleźć za zachodnim hangarem na tyłach złomowiska (junkyard) lub w Little Haiti.

S.P.A.S. 12
Jedna z najlepszych broni w grze. Jest to shotgun strzelający porównywalnie szybko jak karabin maszynowy i szybciej niż Python. Przeładowuje się dopiero po siedmiu szybkich strzałach. Szybko się nim rozwala samochody i w miarę szybko można go przeładować. Kupisz go w Ammu-Nation w Downtown za 4000$ po wykonaniu misji "Rub Out" lub znajdziesz go za wielkim bilboardem na przeciwko wejścia do głównego terminala na lotnisku Escobar.Wybierz stronę: [1] [2]© Copyright by "Kuchcik" 2003-2004                                                                     
Design by Conrados        Strefa gsm