GTA 3
    O Grze GTA 3
    Teksty
    Cheater
    Download
    Galeria
   GTA Vice City
    O Vice City
    Artykuły
    Download
    Galeria VC
   Inne
    Czat
    Forum
    O mnie
    Reklama
   Linki
    mHumor.com
    Szkola.tk
    Strefa GSM
    Squarezone
    ChomStar
    Ems.Pl
|
   Nokia-tapety
więcej»
|
       Gości On-Line: Darmowe programy - katalog freeware

Wszystko o komórkach! Opisy , parametry , zdjęcia . Bramka SMS . Forum o komórkach.Flash online games - sex flash - funny flash - popraw sobie humor


Misje podstawowe cz.1

Wybierz stronę: [1] [2]::Wprowadzenie::


And Old Friend
Zysk: 0 $
Po nieudanym interesie jedź do hotelu i odbierz telefon od Sonny'ego. Nie jest zadowolony z wynikłej sprawy. Trzeba brać się za szukanie kasy. Na początek udaj się do Kena Rosenberga (litera "L" na mapie).::Ken Rosenberg::


The Party
Zysk: 100 $
Pogadaj z prawnikiem i jedź na przyjęcie do pułkownika Corteza. W dżinsach, hawajskiej koszuli i starych adidasach raczej nie wypada, więc leć do sklepu Rafael'a i ubierz się jak należy. Jeśli masz ochotę, możesz wypróbować motor, którego ukazuje wstawka filmowa. Potem pojedź na przystań Cortez'a. Po rozmowie z nim, odwieź Mercedes do klubu na imprezę.


Back Alley Brawl
Zysk: 200 $
Pogadaj z Ken'em a ten wyśle Cię do klubu Malibu abyś pogadał z Paulem Kent'em. Po rozmowie udaj się w wyznaczone miejsce, zabij kucharza i zabierz mi komórkę. Nagle pojawi się Lance Vance i kumple kucharza. Biegnij za Lance'em do jego wozu - Infernusa, a potem jedź do sklepu z bronią - AmmuNation i kup co trzeba. Po zakupach udaj się do hotelu.


Jury Fury
Zysk: 400 $
Zabierz "porzucony" młotek i udaj się do punktu na północy. Przy użyciu młotka zacznij niszczyć samochód sędziego. Gdy przestraszony ucieknie, udaj się do 2 punktu na mapie. Tutaj musisz najpierw uderzyć sędziego (wskazuje na niego strzałka), a później obejrzysz scenkę, w której pewien truck zablokuje mu wóz. Teraz uderzaj w pojazd, dopóki on sam nie wybiegnie z auta.


Riot
Zysk: 1.000 $
W biurze czeka na ciebie Ken z twoim nowym pracodawcą. Po rozmowie udaj się do sklepu po ubranie robocze i jedź na miejsce strajku. Pobij czterech gości, a wszyscy zaczną się bić. Korzystając z sytuacji rozwal wszystkie 3 ciężarówki stojące za bramą. Dwie po lewej można zniszczyć strzelając w beczkę z benzyną. Ostatnią ciężarówkę należy przestawić blisko drugiej beczki i później strzelić w nią. Po ukończonej misji, pracę zaproponuje Ci pułkownik Cortez i Avery Carrington.::Avery Carrington::


Four Iron
Zysk: 500 $
Po rozmowie w limuzynie udaj się do sklepu po strój golfowy bo cię nie wpuszczą bez niego na pole. Teraz jedź pod klub golfowy i przejdź przez wykrywacz broni. Niestety - musisz je zostawić. Weź kij golfowy i wskakuj do wózka golfowego - Caddy. Pojedź w wyznaczone miejsce i rozwal kogo trzeba. Możesz zepchnąć swój cel do wody, przejechać wózkiem lub wróć tą samą drogą, którą przyjechałeś i wyjdź na zewnątrz. Zabierz po drodze swoje bronie. Teraz oczekuj celu. Jeśli chcesz, możesz zastrzelić go, lub przejechać wozem stojącym obok wyjścia.


Demolition Man
Zysk: 1.000 $
Prawdopodobnie to Twoja pierwsza styczność z helikopterem, co prawda w wersji mini. Podjedź do furgonu Top Fun. Zadanie polega na podłożeniu czterech bomb w wyznaczone miejsca. Latanie helikopterem jest trochę trudne ale dasz na pewno radę. Miejsca na bomby są na każdym piętrze, pierwsza jest na zewnątrz, a reszta znajduje się wewnątrz budynku - za każdym razem piętro wyżej. Uważaj tylko na pracowników, którzy będą cię atakować a ochroniarze będą strzelać.::Colonel Juan Cortez::


Treacherous Swine
Zysk: 750 $
Do dyspozycji masz piłę łańcuchową, ale nie musisz jej wykorzystywać. Weź wóz stojący przy łódce i jedź na miejsce. Wejdź do domu Gonzalesa. Jeśli masz, możesz użyć shotgun'a. Wtedy prawdopodobnie możesz nawet załatwić sprawę wewnątrz domu. Zastrzel dwóch ochroniarzy grubego i jego samego. W przeciwnym razie, gdy wybiegnie na ulicę przejedź go. Teraz masz dwie gwiazdki - jedź do Pay 'n Spray, aby przemalować wóz.


Mall Shotout
Zysk: 500 $
Musisz przejąć chip. Jedź na spotkanie z francuskim kurierem. Tam zauważysz, że ktoś Cię podkablował, a kurier zaczął uciekać. Biegnij możliwie szybko i zanim ucieknie na swoim motorze PCJ 600 spróbuj go zabić. Możesz także wziąć drugiego PCJ 600, który stał obok i pruć do niego z Uzi - mogłeś go kupić przed akcją w Ammu-Nation. Gdy kurier zginie, będziesz miał na karku dwie gwiazdki policji, to zabierz jego teczkę do Corteza.


Guardian Angels
Zysk: 1.000 $
Cortez zostawiał dla ciebie karabin Kruger na jednym z parkingów, więc jedź po niego. Na miejsce przyjedzie Lance i razem pojedziecie na miejsce transakcji. Ustaw się w wyznaczonym miejscu i po filmiku zabij kogo trzeba. Uważaj aby Diaz i Lance nie zginęli. Nagle wyskoczy dwóch gości na motorkach Sancheazach i zabiorą walizkę. Jeden zginął więc bierz jego motor, lub zabierz jakiś samochód i goń gościa z walizką. Po odebraniu teczki, odwieź ją Diaz'owi.::Ricardo Diaz::


The Chase
Zysk: 1.000 $
Jedź na miejsce, gdzie wskazuje mapka. Zajrzyj przez okno - złodziej uciekł na dach - za nim ! Pamiętaj, aby go nie zabijać ! Gdy zeskoczy z dachu - zrób to i ty. Zabierz skuter ( w zupełności wystarczy ) i trzymaj się w bezpiecznej odległości od złodzieja. Pamiętaj, że może trafić w oponę - wtedy nici z misji. Gdy dojedziesz cało do celu, koleś wbiegnie do budynku na Prawn Island, a ty ukończysz misję. Możesz teraz zabić kolesia w Bf Injection to zdobędziesz Krugera, ale uważaj na kolesi ze Streetwannabes.


Phnom Phen ‘86
Zysk: 2.000 $
Diaz jest wkurzony. Powie Ci, żebyś leciał z Quentinem rozwalić jakiś kolesi. Jak się okazuje, Quantin to Lance i to on będzie pilotował helikopter. Musisz rozwalać wybiegających kolesi, najlepiej strzelaj w beczki i samochody, a potem dobijaj pozostałych przy życiu. Lance wyrzuci Cię przed domem z poprzedniej misji i teraz musisz dostać się na dach. Wejdź do środka, rozwal wszystkich i wejdź na dach schodami po lewej (jak gdyby ukryte w ścianie). Z dachu weź walizkę i po chwili przyleci po ciebie Lance. PO tej misji Cortez i Avery Carrington chcą się z Tobą widzieć ponownie.


The Fastest Boat
Zysk: 4.000 $
Jedź do doków, lecz nie wchodź na teren od razu do wyznaczonego miejsca, tylko zacznij zabijać chodzących kolesi ze spluwami. Przybiegnie jeszcze kilku, najlepiej chowaj się za swym samochodem kucając i wychylaj się by zastrzelić. Teraz idź do przełącznika, który jest w hangarze. Wejdź tam i załatw trzech mechaników uzbrojonych w młotki i śrubokręty. Gdy spuścisz łódź na wodę to idź do niej zabijając sześciu kolesi, którzy pojawią się w bramie hangaru z którego wychodzisz. Po wejściu do łodzi dostaniesz w nagrodę trzy „gwiazdki” i będziesz musiał uważać na łodzie policyjne. Płyń z tą łodzią do willi Diaza.


Supply & Demand
Zysk: 10.000 $
Ogólnie w misji chodzi o dojechanie do określonego jachtu. Problem pojawia się już na starcie. Nie tylko ty chcesz do niej dojechać. Rządzi tutaj zasada - kto pierwszy ten lepszy, więc nie masz zbyt dużo czasu. Ogólnie z początku warto kierować się w kierunku łódek, później dalej nie ma już większych problemów w wyborze drogi. Gdy będziesz pierwszy pojawi się kolejny problem. Przegrani chcą się zemścić. Likwiduj wszystkich wokoło. Problemem będą bez wątpienia strzelcy na molo oraz helikopter Apache! Likwiduj wszystkich swoją bronią, a nie będzie większych problemów.


Wybierz stronę: [1] [2]

© Copyright by "Kuchcik" 2003-2004                                                                     
Design by Conrados        Strefa gsm