GTA 3
    O Grze GTA 3
    Teksty
    Cheater
    Download
    Galeria
   GTA Vice City
    O Vice City
    Artykuły
    Download
    Galeria VC
   Inne
    Czat
    Forum
    O mnie
    Reklama
   Linki
    eHumor
    Szkola.tk
    Strefa GSM
    Squarezone
    ChomStar
    Ems.Pl
|
   Nokia-tapety
więcej»
|
       Gości On-Line: Wszystko o komórkach! Opisy , parametry , zdjęcia . Bramka SMS . Forum o komórkach.


Darmowe programy - katalog freeware


Flash online games - sex flash - funny flash - popraw sobie humor


Download / Samochody VC

Wybierz stronę: [1] [2]BMW M3 waga: 3.14 MB     Ocena: 93%
Jest to już v.2 tego samochodu, więc zmiany są bardzo widoczne od 1 wersji. Świetnie zrobione wnętrze samochodu i system zniszczenia sprawiają, że polecam Wam ten samochód. Zastępuje on Banshee.
Download MirrorToyota Land Cruiser waga: 903 KB Ocena: 96%
Samochód został wykonany przez zespół KVH-Design, więc nie trzeba się martwić o słabą jakość grafiki. Zniszczenia bardzo dobrze odzwierciedlają prawdziwe, pojazd dobrze się prowadzi a szczególnie w terenie. Zastępuje on Admirala
Download MirrorBMW 850 CSI waga: 657 KB     Ocena: 97%
Dobrze dobrane tekstury sprawiają, że ten samochód ma ładny wygląd zewnętrzny. Do wnętrza też nie można się przyczepić. Ogólnie bardzo dobrze się prezentuje. Zastępuje on Deluxo.
Download MirrorFord Taunus waga: 645 KB     Ocena: 87%
Samochód zastępujący Sentinela. Ogólnie mówiąc samochód jest bardzo dobrze wykonany. Model jest szczegółowy i pokrywają go tekstury dobrej jakości. Na dodatek od karoserii tego samochodu bardzo dobrze odbija się światło. Zastępuje on Sentinela.
Download MirrorAston Martin Vanquish waga: 337 KB     Ocena: 98%
Jeden z ładniejszych wozów do GTA: Vice City jakie dotychczas widziałem. Może to dlatego, że jest to konwersja wozu z N4S: Hot Pursuit 2. Nie wiem, ale bardzo mi się ten model podoba. Wygląda bardzo dobrze choć model nie ma kosmicznych ilości polygonów, a i tekstury nie są zbytnio duże. Dodam jeszcze, że takim samochodem jeździł sam James Bond. Zastępuje on Esperanto.
Download MirrorRolls Of Ruslev waga: 675 KB     Ocena: 94%
Świetny samochód, to jeden z moich ulubionych do Vice City. Autor tego samochodu tworząc go nie skupiał się tylko na wymodelowaniu powierzchni samochodu, dużo wysiłku włożył w wykonanie wnętrza samochodu. Bardzo dobrze mu to wyszło. Tekstury, którymi pokryty jest samochód także są bardzo szczegółowe. Zastępuje on Love Fist.
Download MirrorPorsche Carrera GT waga: 391 KB     Ocena: 96%
Kolejny dowód na to, że aby zrobić dobry samochód do gry nie trzeba go robić przesadnie szczegółowego. Ogólnie rzecz biorąc samochód jest po prostu piękny. Jedynym problemem może być to, że ma niskie nadwozie i wjazdowi na wysoki krawężnik towarzyszy wiele lecących iskier. Zastępuje on Stalliona.
Download Mirror1967 Ford Mustang GT500 waga: 489 KB     Ocena: 99%
Bardzo ładnie wykonany pojazd. Wszystkie tekstury są nieźle odwzorowane od realnego samochodu. Poprostu polecam go, ściągnijcie sobie. Zastępuje on Sabre Turbo.
Download MirrorFerrari Testarossa waga: 807 KB     Ocena: 92%
Jeden z dobrych samochodów Ferrari, można się w nim wyszaleć. Sterowanie i hamowanie są dobrze dobrane. Wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny nie budzi wielkich zastrzeżeń. Zastępuje on Cheerah.
Download MirrorSubaru Impreza WRX waga: 2.01 MB     Ocena: 96%
Nie ma to jak dobrze ztuningowany wózek, w tym przypadku to Subaru Impreza. Poprawiano znacznie hamulec i przyspieszenie z Deluxo. Całokształt tego samochodu nieźle się prezentuje. Zastępuje on Deluxo.
Download Mirror
Wybierz stronę: [1] [2]

© Copyright by "Kuchcik" 2003-2004                                                                     
Design by Conrados        Strefa gsm