GTA 3
    O Grze GTA 3
    Teksty
    Cheater
    Download
    Galeria
   GTA Vice City
    O Vice City
    Artykuły
    Download
    Galeria VC
   Inne
    Czat
    Forum
    O mnie
    Reklama
   Linki
    eHumor
    Szkola.tk
    Strefa GSM
    Squarezone
    ChomStar
    Ems.Pl
|
   Nokia-tapety
więcej»
|
       Gości On-Line: Wszystko o komórkach! Opisy , parametry , zdjęcia . Bramka SMS . Forum o komórkach.Flash online games - sex flash - funny flash - popraw sobie humor


Download / Samochody VC

Wybierz stronę: [1] [2]Toyota Supra waga: 499 KB Ocena: 94%
Jest to bardzo fajny samochód. Textury są niezłe. Bardzo dobrze się go prowadzi i wchodzi w zakręty. Pojazd został dobrze stuningowany, polecam do szybkiej i brawurowej jazdy. Zastępuje on Deluxo.
Download MirrorDodge Challenger waga: 347 KB Ocena: 95%
Samochód jest dobrze wykonany, autor wzorował się na samochodzie z filmu "Za szybcy za wściekli". Pojazd jest godny uwagi nawet najlepszych kierowców w GTA Vice City. Zastępuje on Virgo.
Download MirrorLancia Delta waga: 518 KB Ocena: 92%
Jest to dobry samochód sportowy. Doskonały dla miłośników sportów motoryzacyjnych. Wygląda on dobrze zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ogólnie prezentuje się nieźle. Zastępuje on Admirala.
Download MirrorDelorean waga: 399 KB Ocena: 94%
Samochód powstał o oparciu na wozie z " Powrotu do przyszłości ". Jest fajnie wykonany, a jego atutem jest to, że ma drzwi otwierane do góry. Zastępuje on Infernusa.
Download MirrorMitsubishi Galant waga: 979 KB Ocena: 99%
Jeden z bardzo dobrze wykonanych samochodów do vice city. Wszystkie texturki są perfekcyjnie zrobione i dopasowane. Fajnie i przyjemnie się nim jeździ. Polecam ten samochód. Zastępuje on Sentinela.
Download MirrorLamborghini Diablo waga: 173 KB Ocena: 95%
Bardzo szybki i fajny pojazd. Samochód dobrze odwzorowuje oryginał. Jeżeli poszukujesz szybkiej jazdy to bierz ten samochód i prowadź go po ulicach Vice. Zastępuje on Infernusa.
Download MirrorMercedes Vision SLR Cabrio waga: 402 KB Ocena: 99%
I oto zawitał do download samochód z koncernu Mercedes. Jak na tej klasy pojazdy przystało, prezentuje się on bardzo dobrze. Całokształt oceny prezentuje się nieźle. Zastępuje on Deluxo.
Download MirrorFord Ranger waga: 852 KB     Ocena: 97%
Postanowiłem dodać jeep'a. Nie jest to byle jaki pojazd, a bowiem to Ford Ranger. Samochód dobrze sie prezentuje zarówno na drodze jak i w terenie. Zastępuje on Ranchera.
Download MirrorAlfa Romeo 147 waga: 435 KB     Ocena: 95%
No i znowu sportowy wóz. Jak na ten typ samochodów, wygląda bardzo dobrze. Texturki dobrze zrobione i wykończone. Jest to kolejna wersja cabrio. Zastępuje on Blista Compact.
Download MirrorFiat 126p waga: 1.25 MB     Ocena: 99%
Prejdźmy do Polskiej branży samochodowej. Fiat 126p tzw. "Maluch" prezentuje się bardzo dobrze i jest do końca dopracowany. Oddane są wszystkie realia co do orginału. Polskich samochodów do Vice City jest narazie mało, więc polecam ten wóz. Zastępuje on Blista Compact.
Download Mirror
Wybierz stronę: [1] [2]

© Copyright by "Kuchcik" 2003-2004                                                                     
Design by Conrados        Strefa gsm